روز به روز خواننده های وبلاگم داره کمتر می شه!02.gif می تونم به خوم دلداری بدم و بگم که بخاطر سرعت کم و حجم بالای وبلاگه که خیلیا حوصله ندارن که وایسن تا لود بشه و از اینجور بهونه ها!!! اما هم من می دونم و هم شما که دلیلش این نیست! هیچکی دوست نداره بیاد و مشکلات یکی دیگه رو بخونه. اونم پشت سر هم! همه خودشون به اندازه ی کافی مشکل و غم و درد و بدبختی دارن! منم درک می کنم! و چیزی نمی گم. چیزی نمی تونم بگم! من فقط می نویسم که نوشته باشم! همین...

یکی بهم گفت تو جرات خودکشی نداری! دیدم راست می گه. شاید بزرگترین دلیل من واسه اینکه تا حالا اینکارو نکردم همینه!42.gif اما خوب بعضی وقتا آدم به یه جایی می رسه که دیگه جرات هم حرفی نمی زنه! شاید منم یه روز به اونجا برسم و اونوقت...

بگذریم...

امروز بعد از کلی علافی (علاف رو درست نوشتم!؟!؟) رفتم و قبض موبایلم رو گرفتم (نمی دونم چرا قبض همه میاد دم خونه، من باید خودم برم بگیرم!؟!؟34.gif) و رفتم بانک دادم. یعنی پرداخت کردم!04.gif کلی هم خسته شدم. اما خوب بالاخره باید می رفتم دیگه! بعدشم اومدم خونه، زنگ زدم نیلوفر، یعنی اون زنگ زد گفت خونه تنهاست و منم زنگیدم بهش! بعدم یه ذره اینترنت و با این دختر دیوونهه (تیده آ) چت کردم و بعد یه چرت خوابیدم و بعد بیدار شدم (!)، رفتم حموم یه دوش گرفتم و اومدم آخر فیلم سینمایی کانال 3 که اولشو دیده بودم رو دیدم و بعدشم اخبار ورزشی دیدم (بازم چیزی از نگین نگفت!22.gif)، حالا هم اومدم و دارم وبلاگمو آپدیت کنم! همین!!!

چه کارای مهمی!

خوب چرت و پرت بسه.

امیدوارم یه ذره آمار بازدید و تعداد کامنتها زیاد بشه! یه زمانی به 30 تا هم رسیده بود! یادش بخیر...31.gif

مواظب خودتون باشید

فعلا...49.gif

 

Hamid

/ 14 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
جن گيران

سلام اون موقع امارت بالا بود که به دوستات سر هم می زدی اون موقع هم از مشکلاتت حرف می زدی ما هم باهات همراه بوديم اما الان زدی تو يه فاز مزخرف که صد بار بهت گفتم اين راهش نيست .

عبود

من تورو يه جايی ديدم پسر خوب.خدايا کجا بود؟؟؟ يادم نمی ياد!! شايد تو آموزشگاه ماناپو..... يا شايد هم تو بخش نظرات وبلاگم.نمی دونم. راستی اومدم بگم ولاگ رو بخاطر نظرت ترکوندم. حالا برو ببين کف کن.

افسانه

سلام مرسی که سرزد زيبا بود موفق باشی

ماه

خوشحالم کردی رفیق

ژاندارک

آدم زنده باشه و يه خورده ساندويچ داشته باشه و آدمايی که بهشون فکر کنه و يه کمی هم شايد دوستشون داشته باشه اون وقت بايد زنده باشه خيلی هم زياد.

مهدی شريفی منش

سلام شماره ۸. مهم اينه که شما به نظرات خوننده هات احترام بذاری هرچند يکی دو تا باشه. ديدی پرسپوليس چه کار که نمی کنه. خدايی جای علی کريمی خالی. آپ می کنی خبر کن تو رو قرآن. به سراغ من اگر می آييد پشت هيچستانم... .

tideha

hamash alafi bod karat joz on ke ba man shat kardi :D:D:D

باران

سلام خوبی من اولین باره که از وب شما دیدن می کنم افکارت خیلی سیاه اما می تونی سفیدش کنی اکثر ما انسانه برای این مشکل زیاد داریم که خدا رو فراموش کردیم و فکر می کنیم خداست که ما رو فراموش کرده شه کم به خودمون بیایم بعد نیست . این مشکلاتتو به خدا بگو حتما حل می شه شک نکن.موفق باشی حمیدجان