...بهترين ترانه رو من از چشاي تو مي سازم

 

 
ساعت ۱٢:٠٩ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ۱٥ فروردین ۱۳۸٥  

سلام چطوری!؟

چقدر واقعا شما تو اين چند روز شرمنده کرديد. بابا هی می گيد چرا به روز نيستی بعد که به روز می کنم هيچکی نمياد بخونه. البته به جز آقا مهدی (ميتی) گل که سه بار واسم کامنت گذاشته.مخلص شماره ی ۲۲ عرشيا هم هستيم.

آقا حالا از همه ی اينا که بگذريم. عيد چطور بود!؟ خوش گذشت!؟ حال کرديد!؟ به من که بد نگذشت. ماجرا هم زياد داشتم. درس هم خوندم. ديگه...

از فيلمها چی!؟ راضی بوديد؟

ماشاا... تلويزيون ترکونده بود ديگه. همش فيلم سينمايی. بعضی از فيلماش واقعا قشنگ بود. من که حسابی فيلم ديدم.

از سريالهاش ، سريال « وفا » رو خيلی دوست داشتم.

images/20060306/vafa.jpg

شايد بيشتر بخاطر بازی هانيه توسلی. ولی در کل سريال خيلی قشنگی بود. پوريا پورسرخ (جوبين) هم خيلی قشنگ بازی می کرد.يعنی تو نقشش جا افتاده بود و نوع خاص بازی و حرف زدنش رو خيلی دوست داشتم. در کل می شه گفت انتخاب بازيگرش خيلی عالی بود. داستانش هم يه جورايی تک بود. فقط آخرش يه ذره بد تموم شد. به هرحال از فيلمهای موفق و پر طرفدار عيد بود.

گفتم هانيه توسلی يادم اومد که تو عيد ۲تا فيلم سینمايی هم از هانيه توسلی داد. يکي « گاهی به آسمان نگاه کن» بود که خيلی قشنگ بود. داستانش هم سياسی بود و هم اعتقادي. شايد خيلی هاتون اين فيلم رو ديده باشيد. رضا کيانيان هم بازی می کرد.

 

يه فيلم ديگه هم که از هانيه توسلی نشون داد فيلم « جايی برای زندگی » بود که حتما خيلی هاتون اسمشو شنيديد و حتی خود فيلم رو ديديد. فيلم خيلی خوبی که بازيگرای خوب و بزرگی مثل «عزت ا... انتطامي» و «هديه تهراني» و «آتيلا پسیاني» توش بازی می کردن. آخر اين فيلم رو هم دوست نداشتم! 

خلاصه امسال تلويزيون پر بود از فيلم سينمايی و سر همه حسابی گرم بود!

اينم از الطاف تلويزيون ايرانه ديگه.

راستی من گفتم چرا از هانيه توسلی خوشم مياد!؟ خوب اگه نگفتم ديگه هم نمی گم تا تو خماری بمونيد. اگه تونستيد خودتون حدس بزنيد.

به هرحال اميدوارم که تعطيلات عيد با همه ی اين فيلمها بهتون خوش گذشته باشه و سال ۱۳۸۵ سال خيلی خوبی براتون باشه با يه عالمه اتفاق خوب. برای من هم دعا کنيد.

قربون همتون بره روبينيو!

فعلا...

 

Hamid